ALPINESTARS S-M5 RASH EC22 KASK
ALPINESTARS S-M5 RASH EC22 KASK
ALPINESTARS S-M5 RASH EC22 KASK
ALPINESTARS S-M5 RASH EC22 KASK
ALPINESTARS S-M5 RASH EC22 KASK
ALPINESTARS S-M5 RASH EC22 KASK
ALPINESTARS S-M5 RASH EC22 KASK
ALPINESTARS S-M5 RASH EC22 KASK

ALPINESTARS S-M5 RASH EC22 KASK (8307023.7455.M)

Fiyat : ₺7.990,00(KDV Dahil)
₺887,78 'den başlayan taksitlerle

Alpinestars SM5 Kask

SM5 kaskı, MX sürücülerine güvenli ve optimum koruma ve konfor sağlayacak şekilde tasarlanmış bir kask sağlamak üzere tasarlanmıştır. Hafif SM5 kask, darbeye karşı koruma ve hafifliğin optimum kombinasyonunu sağlamak üzere tasarlanmış, değişen kalınlık dereceleriyle geliştirilmiş özel bir polimer karışımı içeren termo-enjekte edilmiş bir kabuğa sahiptir; beş yoğunluklu EPS astar ise doğru alanda doğru yoğunluğu sağlar. Geliştirilmiş darbe emilimi için.

 • Özel olarak tasarlanmış dolgulu yükseltilmiş alan, köprücük kemiğine iletilen kuvvetleri etkili bir şekilde azaltır ve patentli bir vizör serbest bırakma sistemi, darbe açısına bakılmaksızın vizörün önceden belirlenmiş doğru miktarda kuvvetle serbest bırakılmasını sağlar.
 • Hafif dış kabuk, üç anatomik kabuk boyutunda, teknolojik olarak gelişmiş darbeye dayanıklı termoplastikten, ayrıca 6 benzersiz boyut sunmak ve en iyi uyum ve korumayı sağlamak için iç astar ve yanak dolgusunun bir kombinasyonu ile üç ayrı EPS iç astar boyutunda yapılmıştır.
 • Kaskın takılıp çıkarılmasını kolaylaştırmak için orta, büyük, XL ve 2XL alt kabuk hacmi yaklaşık %3 daha geniş olacak şekilde revize edildi; burada kask hacmindeki artış, şu anda %44 daha düşük olan darbe yönetimi performansını da geliştirdi. normal hız eşiğinden daha fazla.
 • Yeni ECE 22.06 standardına göre SM5, mevcut %33'lük rakama kıyasla %44 daha iyi normal hız darbe puanına, ayrıca düşük hızda %32 daha iyi ve yüksek hızlı doğrusal darbe puanına göre %31 daha iyi bir puana ulaşır. geçerli standart.
 • İç ve dış yüzeyler eğik darbelerin etkilerini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Alpinestars, bu dönme darbe kuvvetleriyle mücadele etmeye ve bunları hafifletmeye yardımcı olmak için, EPS astarın iç yüzeyinde düşük sürtünmeli bir yüzey oluşturarak özel bir teknoloji tasarladı. Artık dönel eğik darbe derecelendirmesini de içeren ECE 22.06 standardı için SM5, yeni düzenleme kapsamında %70 puan alıyor.
 • Daha iyi darbe emilimi için doğru alanda doğru yoğunluğu garantileyen çoklu yoğunluklu iç astar.
 • Yeniden tasarlanan çene çubuğunun yeni profili, taban alanının bir rahatlama bölümü verecek şekilde özel olarak şekillendirildiği, köprücük kemiğini temizlemek için yükseltilmiş, kask kabuğunun ötesine uzanan ve daha esnek bir kauçuk bileşiği ile kaplanmış, daha yumuşak bir EPS astar ile kaplanmıştır. herhangi bir köprücük kemiği yaralanması olasılığının azalması.
 • Patentli vizör serbest bırakma sistemi, darbe açısına bakılmaksızın vizörün önceden belirlenmiş doğru miktarda kuvvetle serbest bırakılmasını sağlar.
 • Çoklu hava girişleri ve çıkış portları sayesinde maksimum havalandırma ve yüksek seviyede ısı transferi değişimi.
 • SM5 kaskın ECE versiyonu orta boy kask için 1.350 gram, kalkanlı ECE DOT versiyonu için ise 1.420 gram ağırlığındadır.
 • Vizör, gelişmiş hava akışı için havayı bağlantı noktalarına yönlendirecek şekilde tasarlanmıştır.
 • SM5'in ECE R 22.06 ve ECE R 22.06/DOT olmak üzere 2 versiyonu mevcuttur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR