2005 yılında kurmuş oldugum Yıldırım Motosiklet ülkemiz motosiklet sektöründe 13 senesini başarı ile tamamlamış saygın bir kuruluştur. Saygınlığı 3 temele dayanmaktadır: 

 

1. Distribütörlüğünü veya bayiliğini yapıp satışa sunduğu ürünler tüm dünyada kaliteleri ile kendilerini kabul ettirmiş kuruluşlara aittir ve onların garantilerine sahiptir. 
2. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir ve bu sayede, tüm ülkede, kendisine yakışır kalitede ve hızla büyüyen bir müşteri kitlesine sahip olmakla gurur duymaktadır. 
3. Profesyonelliğin yanı sıra ticarette dürüstlükten hiç sapmamış olmakla tanınmıştır. 
 
Yıldırım Motosiklet olarak şu an distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz seçkin markalar şunlardır: RTECH, ARROW, EVS, MOOSERACİNG, PROGRİP, RK, PROTAPER.
 
Sakarya Pamukova ilçesinde Bulunan mağazamız RTECH, ARROW, EVS, MOOSERACİNG, PROGRİP, RK, PROTAPER, KAWASAKİ, KTM,HUSQVARNA, BAJAJ ve bir çok markaların satış, satış sonrası yedek parça ve yetkili servis hizmetlerini vermekteyiz.
 
Tüm dünyada ve Türkiye'de satış grafiği yüksek olan bu ürünlerimizi daha hızlı ve yakından tanımanız amacı ile açtığımız web sitemize hoşgeldiniz.