UFO ECHUS KASK TURUNCU SİYAH
UFO ECHUS KASK TURUNCU SİYAH
UFO ECHUS KASK TURUNCU SİYAH
UFO ECHUS KASK TURUNCU SİYAH
UFO ECHUS KASK TURUNCU SİYAH
UFO ECHUS KASK TURUNCU SİYAH
UFO ECHUS KASK TURUNCU SİYAH

UFO ECHUS KASK TURUNCU SİYAH (HE13100-FKL)

Marka : UFO
Fiyat : ₺13.140,00(KDV Dahil)
₺1.460,00 'den başlayan taksitlerle

Off Road Echus kaskı, en zorlu off-road deneyimini yaşayan sürücülerin güvenliğini sağlamak için yeni ECE 22.06 mevzuatına göre tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Dış kabuk, en yeni nesil HPF (Yüksek Performanslı Fiberglas) ile kalıplanmıştır: bu kompozit fiber, tek bir ultra dirençli ve esnek katman elde etmek için birlikte eritilir. Özel tasarıma ve özel kenara sahip dış kask kapağı, yeni Ar-Ge departmanının en modern teknolojileri sayesinde şokların emilimini ve yayılmasını en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır.

Echus kaskı, maksimum şok emilimi ve en yüksek düzeyde konfor sağlamak için iki farklı dış kabuk boyutunda, iki ölçü dahili baskılı EPS ve çift yoğunluklu olarak yapılmıştır.
Kabukla bütünleştirilen ayarlanabilir vizör sürtünmeyi azaltır ve kask tasarımına akıcılık ve aerodinamik kazandırır, bu da onu kendi kategorisinde bir stil tercihi haline getirir.
Görüş alanının açıklığı, piyasadaki en ünlü arazi gözlüğü markalarıyla tam uyumluluk sunarken aynı zamanda geniş bir yan görüş yelpazesi sağlar.

Havalandırma sistemi, havayı doğrudan gövdenin içine getiren çok sayıda ön hava priziyle karakterize edilir. Dahili EPS, içerideki temiz hava akışını mükemmel bir şekilde dağıtmak ve daha sonra bunu kaskın üst, arka ve yan taraflarına dağıtılan hava çıkarıcılara akıtmak ve iç ısının en iyi şekilde dağıtılmasını sağlamak için kanalize edilmiştir. UFO PLAST'ın üzerinde çalıştığı bu sistem sayesinde kask en ekstrem koşullarda bile çok daha rahat olacak.

Nefes alabilen ve hipoalerjenik malzemelerden yapılmış, farklı yoğunluktaki süngerlere sahip iç kısımlar mükemmel konfor sunar ve nemin dağıtılmasına yardımcı olur, ayrıca mükemmel hijyen sağlamak için tamamen çıkarılabilir ve yıkanabilir. Yeni tasarım, tüm kullanım koşullarında optimum uyumu korumanıza olanak tanır.
Yanak pedleri ESS acil durum sistemi (Acil Durum Güvenlik Sistemi) ile donatılmıştır; hızlı serbest bırakma özelliği, acil durum senaryolarında daha fazla travmaya yol açmamak için yanak pedlerini güvenli bir şekilde çıkarmak üzere tasarlanmıştır.
Kırmızı eloksallı alüminyumdan DD kapaklı, sabitleme düğmeli kayış. 

XS'den XXL'e kadar bedenler / Ağırlık 1300g ± 50g

ECHUS kaskı tüm Boyunluk modelleriyle uyumludur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR