GAERNE SG12 Enduro Motocross Bot
GAERNE SG12 Enduro Motocross Bot
GAERNE SG12 Enduro Motocross Bot
GAERNE SG12 Enduro Motocross Bot
GAERNE SG12 Enduro Motocross Bot
GAERNE SG12 Enduro Motocross Bot

GAERNE SG12 Enduro Motocross Bot (2174.083.42)

Marka : GAERNE
Fiyat : ₺12.211,68(KDV Dahil)
₺1.356,85 'den başlayan taksitlerle
  

GAERNE, DÜNYANIN DERGİLERİNİN SG-12'NİZİ TARİH İÇİN EN KULLANILABİLİR, KONFORLU KULLANILABİLECEK ÇİZELİYİ TARİHİ İLE 5 YILDIZ İNCELEME İLE GERİ DÖNÜŞÜM DENEYİMLERİ İLE GERİ DÖNDÜRMEKTEDİR.

 

Yeni görünüm Gaerne'den yeni SG-12'yi tanıtmak. Gezegendeki en iyi off road motosiklet çizme !!

 Gaerne Sg-12, heyecan verici bir ilk izlenim için yeni bir "G" özelliğine sahiptir. Orada durduğumuzu düşünmeyin, sadece başlangıç. Yeni özellikleri kontrol edin

 

* Çift Kademeli Pivot Sistemi Bu devrim niteliğindeki yeni sistem Gaerne için patentlidir ve kesinlikle bir hit olacaktır. İlk mil "Razorback" e bağlanır. Bu, güçlü bir yanal destek sunan sağlam bir bileşen sağlarken, bir kayma plakası üstü sağlam ve sağlam bir konumda tutar.

İkinci mil, sürükleyerek kayan bir kayma ile sabitlenir, bu da bisiklet ayağının kayan kırılma durumunda perde üzerinde doğal hissetmesine izin verir. Bununla birlikte, istenmeyen sıkıştırma durumunda bir jumpin üzerinden aşırı atlama durumunda şok absorbe edebilir.

 

* Kavrama Koruması Bagajın iç tarafında yeni kauçuk "Koruma Koruma" bulunur. Motosikletin olağanüstü tutuşunu hissedebilir ve iç bacağınıza karşı ısıya dayanıklı bir dolgu sunabilirsiniz.

 

* Ön Plaka / Shin Guard Bu yeni Termoplastik plaka anatomik olarak mükemmel uyum sağlar. Üç vidayı çıkararak bir bisikletçi açma işlemini daha büyük bir bacak destekleyecek şekilde genişletebilir.

 

* Toka sistemi SG-12, ayarlanabilir kayışa tutturulan dört hafif alaşım tokasını kullanır. Bu, "Easy in" "Kolay çıkışı" olmayan arıza sisteminde binici sağlayan "TriedTrue" bir sistemdir. Basit tutun!

 

* Gaiter - Acronos adında yeni bir nefes alabilen kumaştan yapılmış yünlü kumaş son derece esnetilebilir ancak kum debi tutmak için mükemmel bir şekle sahiptir.

 

İç Cephe İçinde yolculuktan sonra en konforlu binicilik için bilinen ünlü "Gaerne Hafıza Hücresi Köpüğü" ni bulacaksınız.

 

* Topuk CupThe yeni topuk fincan bir arka sıkıştırma durumunda şok absorbe etmek için tasarlanmıştır.Ayrıca yeni "G" logosu vitrin için güzel bir yer iki katına!

 

* Toe-BoxBu yeni tasarım, vites kolunun ve bisikletlerin kontrollerinin daha iyi hissedilmesi için ayak parmağındaki daha ince bir şekle sahiptir. Alanın tamamı, bisiklet için daha hafif olan daha yeni bir plastik malzeme ile sarılır.

 

* Parmak başlığı Her yeni şekil parmak yarası, yeni bir "daha sert" görünüm sağlamak için yeniden düzenlenmiştir.

 

* Sole- SG-12 için yeni bir tasarım göreceksiniz. Bu taban yeni görünüşü ancak Gaerne tabanları dünyaca ünlü hale getiren Gaerne "Dual Composite" anti şok kauçuğunu halen kullanmaktadır.

 

Ayakkabı tabanında Ayakta doğruca ayağı desteklemek için özel olarak kalıplanmış olan yeni bir ayak tabanı bulacaksınız. Ayak bölümünün arka bölümünde, yeni bir şok emici malzeme kullanılmıştır. Ve ön kısımda ayak, havanın boşalmasına izin vermek için yapılmıştır.